Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:44
 
ŞAHİN'DEN SAMSUNSPOR İÇİN VİDEOLU MESAJ
ŞAHİN'DEN SAMSUNSPOR İÇİN VİDEOLU MESAJ
SAMSUN Haberi
ŞAHİN'DEN SAMSUNSPOR İÇİN VİDEOLU MESAJ

 

 

 

Saygıdeğer Hemşehrilerim;


Samsunspor tarihinin en kötü sezonuyla kapattığımız geçen yılın ardından, kabustan uyanmamıza ve tekrar hayaller kurmamıza imkan sağlayan başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Girdikleri bu kavgadan alınlarının akıyla çıkacaklarına hiç şüphem yok. 8 final maçımız kaldı ve bunların 5 tanesi evimizde oynayacağız. Artık vakti gelmedi mi?

Şehr-i Samsun’u bayraklarla süsleyelim, kentimizi sevdamız olan Samsunspor’umuzun renkleriyle donatalım. Armamıza bağlılığımızı dosta düşmana gösterelim. Şehrimizin ne kadar güçlü olduğunu, Samsunsporumuzun arkasında güçlü bir şehir olduğunu ortaya koyalım. Samsunspor için mücadele eden yürekli koca bir şehir olduğunu tüm ülkeye gösterelim.

17 Mart 2019 Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Bayrampaşa maçı, bu anlamda bizim için son derece önemli. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Gününün  bir gün önce gerçekleştireceğimiz bu önemli maç öncesinde, stadyum girişinde tüm taraftarlarımıza şanlı Türk Bayrağımızı ve Arma’nın Peşinde projesi bayraklarını dağıtacağız. Tribünleri kırmızı beyaz ile donatacağız. Yine bu bayraklarla da maç sonrasında şehrimizi donatacağız. Tüm hemşerilerimizi, sevdamız olan Samsunsporumuza destek olmaya ve bu coşkuyu paylaşmaya davet ediyoruz.

Armaya adanmış hayatlar için, ömründen verenler için, “Arma’nın Peşinde’ bir şehir…


Zihni Şahin
Büyükşehir Belediye Başkanı ve
Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı.


 

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: ŞAHİN'DEN, SAMSUNSPOR, İÇİN, VİDEOLU, MESAJ,
Yorumlar
Haber Yazılımı