Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 12:07
 
MURAT KAÇAK, BAŞKA FATSA YOK!
MHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK’ a Fatsalılar, büyük ilgi ve sevgi gösteriyor.
ORDU Haberi
MURAT KAÇAK, BAŞKA FATSA YOK!

MHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK’ a Fatsalılar, büyük ilgi ve sevgi gösteriyor.

Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden, MHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK, Fatsa esnaflarını ve vatandaşlarını ziyaret ederek, fikir alış verişinde bulunarak, halkın dertlerini ve sorunlarını dinledi.

Fatsa’nın hemen hemen her cadde ve sokağında faaliyet gösteren, esnaflarla bir araya gelen KAÇAK’ a esnaf ve vatandaşlar, “ Fatsa’nın Başkanı hoş geldin, seninle birlikteyiz ve destekçiniz. “ diyerek Murat KAÇAK’ ın yanında olduklarını haykırdılar.

 

MURAT KAÇAK İLGİDEN OLDUKÇA DUYGULANDI

Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK,

“Biz bu memleketin evladıyız. Kendimi bildim bileli Fatsa’ da yaşadım ve Fatsalı hemşerilerimle her zaman beraber ve bir oldum. Hizmet yolunda girdiğim bu süreçte Fatsalı esnafları ve vatandaşları ziyaret ettim. Esnaflarımızın var olan sıkıntılarını dinledik. Belediyeden istek ve beklentilerini bizlere ifade ettiler. Fatsalı esnaflar ve vatandaşlar bizlerden çok umutlu olduklarını ifade etmeleri bizlere büyük moral verdi. Onlara layık olabilmek için büyük bir mücadele vereceğiz. “ şeklinde konuştu.

 

MURAT KAÇAK: “ BEN DEĞİL, BİZ DİYECEĞİZ “

MHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK, Karadeniz Haber sitemize özel açıklamalarda bulunarak şöyle konuştu;

“Biz Fatsa’nın has bir evladıyız. Bu havayı teneffüs ettik. Burada yaşadık. Hemen hemen Fatsalı büyüklerimizle ve genç kardeşlerimizle birbirimizi tanıyoruz. Fatsa’nın sorunlarını ve sıkıntılarını çok iyi bilenlerdeniz. Fatsa için ekip arkadaşlarımızla birlikte, hazırladığımız fizibiliteleri proje haline getirerek, Başkanlığı kazandığımızda tek tek uygulamaya koyacağız. Biz Fatsalıya her defasında söz verdik. Dedik ki; ‘BEN DEĞİL BİZ VAR. KARDEŞLİĞİMİZ VAR, BİRBİRİMİZE OLAN SAYGIMIZ, SEVGİMİZ VE SADAKATİMİZ VAR. HANGİ GÖRÜŞTEN OLURSAN OL, HANGİ FİKRİ SAVUNURSAN SAVUN, ORTAK PAYDAMIZ BİR OLACAKTIR. BİZİ BİR ARAYA GETİREN YURDUMUZ, VATANIMIZ, SEVDAMIZ VE HİÇ KUŞKUSUZ FATSAMIZDIR. “ dedi.

 

MURAT KAÇAK: “ GELİN BU SEVGİDE BULUŞALIM “

MHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK, konuşmasını şöyle sürdürdü;

“ Ben Fatsa’nın yetiştirdiği ve Fatsalıların genç bir evladıyım. İçimde, ruhumda Fatsa Sevgisi var. Fatsa’ya hizmet var. Fatsalılar, her şeyin en iyisine ve de en güzeline layıktır. Diyorum ki, “Gelin Yerel Seçimde bu sevgide buluşalım. Bir olmanın, beraberce hareket etmenin gücüyle, Fatsa’mızı yaşanabilir, mutlu insanların bir arada olduğu bir Kent yapalım. Şu bir gerçek ki, “ BAŞKA FATSA YOK “ diye konuştu.

 

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: MURAT, KAÇAK,, BAŞKA, FATSA, YOK!,
Yorumlar
Haber Yazılımı