Haber Detayı
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 12:21 Bu haber 1534 kez okundu
 
MİLLETTEN ERDOĞAN’A MEKTUP
Fatih KAPLAN yazdı...
GÜNDEM Haberi
MİLLETTEN ERDOĞAN’A MEKTUP

Türk milleti son seçimlerde Ak Parti’ye açık mektup yolladı. Millet der ki;

 

   “Sayın cumhurbaşkanım.

    Kurulduğunuz ilk günden bugüne kadar bizler sizi destekledik. Sizler bizim gücümüzle ve inancımızla her girdiğiniz seçimi kazandınız. Sizler de bizlere belki de şimdiye kadar birçok siyasinin vermediği değeri verdiniz. Hatta milletinizin çektiği bazı sıkıntıları hemen çözüme kavuşturup ‘Sosyal Devlet’ anlayışı içinde hemen hemen her eve bir maaş verdiniz. (Bazıları bunun gereksiz olduğunu söylese de bu verilen maaşlar eski bir Cumhurbaşkanın yeğeninin yediği paranın veya eski bir başbakanın ya da bakanın yediği paranın binde biri dahi yapmıyor. O yüzden sizin bize verdiğiniz para bizim anamızın ak sütü gibi helal.)

 

 Hizmetlerinizi saymakla bitiremeyiz. Bunu inkar ancak ahmaklık olur.

 

  Siz bize değer verdiniz, biz de sizi baş tacı yaptık. Siz bizi dışarda temsil ettiniz ve süklüm püklüm değil dik durarak göğsümüzü kabarttınız biz de sizi ‘Davos’ dönüşü bayraklarla karşıladık.

 

  Siz ülke sınırlarını güvene almak için ordumuzu sınır dışına çıkardınız biz size evlatlarımızla destek verdik-veriyoruz.

 

  Siz, bize ‘kemer sıkalım’ dediniz biz elimizden geleni yaptık. Siz, bize yürüyün dediniz biz yürüdük.

 

  Hatta ve hatta ‘TANKIN ÖNÜNE YATTIK’ sizi yalnız bırakmadık.

 

 Ama gün geldi biz evlatlarımızı senelerce okuttuk, emek verdik fakat bir sınav sistemi çıktı. Bir mülakat sistemi çıktı sizinle bizim aramıza duvar çekenler bize engel oldular.

 

  Gün geldi, belediye düzelsin diye ‘Kayyum’ atadıklarınız birkaç odaya trilyonlar harcayıp bunu da sırıtarak savundular.

  Gün geldi, binlerce lira maaş alanlar bize çay simit hesabı yaptı.

 

  Sülalesini devletin her türlü birimine yerleştiren KAN EMİCİ VAMPİRLER bize tepeden baktı. Bizi ayrıştırdı, ayırdı ve hor hakir gördü…

   Örneklerini çoğaltabileceğimiz işte bu ‘KENELER’ yüzünden biz size yerel seçimlerde küçük bir ihtar verdik. Sizler de bize kulak verin. Empati kurun ve bizi anlayın.

 

  Şimdi iki seçeneğiniz var: Ya tekrar özünüze dönün ya da vereceğimiz son kararla sizi tarihin derinliklerine gömeriz. Bu demek değildir ki ilk kurulduğunuz gün yanınızda bulunan o gizli feodal derebeylerini başınıza toplayın. Artık yeni yüzlerle ve milleti anlayacak kişilerle yolunuza devam edin.

 

   Siz bizi bu KENELERE muhtaç etmezseniz biz de sizi ele güne karşı rezil etmeyiz!”

 

  Demektedir. Vesselam.

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: MİLLETTEN, ERDOĞAN’A, MEKTUP,
Yorumlar
Haber Yazılımı