Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 11:23
 
KÜFÜRBAZ ÖĞRETMEN SOSYAL MEDYAYI SALLADI
Tokat’ın Erbaa ilçesinde bir lisede öğretmenlik yapan H.T isimli bir öğretmenin sosyal medya hesabı üzerinden bir başka hesabın altına yaptığı küfür ve hakaret dolu paylaşımlar tepkiye neden oldu.
TOKAT Haberi
KÜFÜRBAZ  ÖĞRETMEN SOSYAL MEDYAYI SALLADI

 Sosyal medya hesabı üzerinden karşıdaki sosyal medya hesabına yorumlar yapan H.T isimli öğretmen olayın meydana çıkmasından sonra ise yaptığı paylaşımlarda ‘Özür dilemek’ için şartlar ortaya sürmüş fakat sürdüğü şartlar yerine getirilmediğinde ise karşıdaki sosyal medya hesabının ‘sahte’ diye tabir edilen sahte bir hesap olduğunu iddia edip; ‘şikâyet edilemeyeceğini’ ifade etme cüretini göstermiştir.

 Ayrıca sene ortasında bir öğrencisinin karnesine yazdığı nota göre ‘insanlık ve insan olma’ tarzında öğüt verici sözler yazması da ‘Kişilik bölünmesi ve ikiyüzlülük’ teşhisi olarak değerlendirildi.

  Olayla ilgili bazı vatandaşlar; “Öğretmenlik mesleği gibi kutsal bir görevi ifa edip kendisine emanete dilen bir nesli küfürle yetiştirmeye çalışan bu öğretmeni kınıyorum.”

  Bazıları da; “Kitap Tokat projesi dâhil daha birçok projeyi hayata geçirip, bizlere hizmet etmeye çalışan çalışkan bir valimiz varken böylesine galiz küfür ve tehditleri savurabilecek kadar kendinden geçmiş bir ‘öğretmen kılıklı’ kişinin okullarda hangi seviyede öğretim vereceğini merak ediyoruz. Bu konuda sayın valimiz ve kaymakamımızın gereken hassasiyeti göstereceğinden şüphemiz yoktur.” Açıklamasında bulundular.

  Konu hakkında Tokat valiliğinin harekete geçip geçmeyeceği merak ediliyor.

İŞTE O KONUŞMALAR VE KARNE

 

 

 

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: KÜFÜRBAZ, , ÖĞRETMEN, SOSYAL, MEDYAYI, SALLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı