Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 21:58
 
KİMSE DUYARLI POZLARINA GİRMESİN!
KİMSE DUYARLI POZLARINA GİRMESİN!
SPOR Haberi
KİMSE DUYARLI POZLARINA GİRMESİN!

Artvin Hopaspor’da 3.lig çalışmaları sanırım devam ediyor.

 

Yazıya başlarken belirtmek isterim transfer çalışmaları çok ama çok gizli devam etmekte.

 

Kesinlikle kimse birşey bilmiyor.

Bu gizlilik ve gizem ortamı bilerek oluşturuluyorsa emin olsunlar ki başarılı oldular.

Bunu herkesin birbirine transfer yapıldı mı diye sormasından çıkarttığımı belirtmek  isterim.

 

Bu gizliliğin birde ters tepmesi de var acaba transfer yapamadılar mı?

Kimse gelmek istemiyor mu?  türünden saçma sapan dedikoduların da kulaktan kulağa yayılmasına sebeb oluyor…

 

Gelelim benim öğrendiklerime;

 

Teknik yönetim, Futbol şube sorumlusu ve transferden sorumlu kişiler yaklaşık 8-10 gündür transfer görüşmelerine başladılar.

Yaklaşık olarak 10 futbolcu ile görüşüldüğü ve bunlardan 4 tanesi ile anlaşmaya varıldığı ve bayram sonrası anlaşma  imzalanıp kamuoyuna duyurulacağı yönünde duyumlarım var.

Takımda stoper, santrofor ve kaleci konusunda çok daha fazla hassas hareket edildiği ve 3.lige yakışan bir kadro için hazırlıkların ve çalışmaların sürdüğünü söyleyebilirim.

 

3.lige çıkmayı garantilediğimiz günden beri yapılacak transferlerin spor hukuku konusunda uzman hukukçularla beraber yapılması takım menfaatine olacağını sürekli yazdım ve yazmaya da devam edeceğim. Kesinlikle kulüp yöneticileri bu konularda dikkatli davranıyordur ama bende ara ara hatırlatarak dikkatli olmaları yönünde uyarı yapıyorum…

 

Futbol ve Futbolcu ahlakına sahip gençlerin bulunup bir an evvel kamp doneminin başlamasını bekliyorum.Kamp yeri hakkında çalışmaların da devam ettiği duyumlar arasında umarım iyi bir kamp dönemi geçirip 3.ligin ilk macina galibiyet ile başlar ve devam ederiz.

 

Yönetici arkadaşlar çok ketum hiçbirinden bir tek kelime alamıyorum tahminimce yerel medya çalışanı meslektaslarimida da transfer veya başka bir konu ile alakalı kesin bir bilgi yok.Bu durumda ne yapıyoruz kendimizce en doğrusunu yazabilmek için transfer görüşmesi yapılan Futbolcu kardeşlerimize bir şekil ulaşıp yada bölgede çalışan menajerler vasıtasıyla birşeyler öğrenip sizlerle paylaşıyorum.

 

Bu seneki kulüp yöneticileriyle aram biraz limoni ama konu HOPASPOR olduğu için onlar gibi bende kulüp menfaatlerini düşünerek yazılarımı yazıyorum...

 

Gelelim Hopa halkına ve STK yöneticilerine, üyelerine...

 

Hopa Gençlik spor Hentbol takımı Hopayi temsilen 9-10 yaşındaki 8 kiz ve 8 erkek sporcu olarak Alanya'da düzenlen Turnuvaya katılacak.Bu turnuva için Hopa Kaymakamı,Hopa Belediye başkanı ve Liman işletme müdürü tarafından konaklama,ulaşım aracı ve yakıt olarak belli miktar yardımda bulundular.Antalyadan Hasan Topal belli miktarda yardımda bulundu fakat Hopadan ne hikmetse kimsenin umurunda değil.STK tüzüklerinde galiba çocukları spora yönlendirmek için teşvik ve yardım edemeyiz maddesi var diye düşünüyorum.Spor sadece Futbol ile olmuyor unutulmasınki bir çok spor dalında başarılı Hopalı genclerimiz yer almaktadır.

 

Bu yazımdan sonra umarım duyarlı birileri çocuklarımızın Alanya'da düzenlenecek olan Hentbol turnuvasında rezil olmaması için elinden geleni yapar eger yapmazsada sadece Futbol üzerinden kimse duyarlı pozlarına girmesin sadece kendinizi kandırıyorsunuz yada alkiscilarinizi...

 

Saygılarımla...

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: KİMSE, DUYARLI, POZLARINA, GİRMESİN!,
Yorumlar
Haber Yazılımı