Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 15:21
 
KARADENİZ'DE BİRİNCİ OLACAĞIZ !
Kastamonu Same Deutz - Fahr Bayii Hacı Mahmut oğulları Genel müdürü Murat Mahmutoğlu...
GÜNDEM Haberi
KARADENİZ'DE BİRİNCİ OLACAĞIZ !

Kastamonu Same Deutz - Fahr Bayii Hacı Mahmut oğulları Genel müdürü Murat Mahmutoğlu , yaptığı açıklamada ,bu sezon Kastamonu da pazarda satılan her iki traktörden birinin SAME DEUTZ-FAHR OLACAĞINI söyledi.

 

KASTAMONU ÇİFTÇİSİNİN ARTIK İLK TERCİHİNİN DEUTZ FAHR OLDUĞUNU AÇIKLIYAN MAHMUTOĞLU , KASTAMONU ÇİFTÇİSİNİ SON TEKNOLOJİ İLE TANIŞTIRDIK .

 

BAYİLİĞİMİZİN İLK GÜNÜNDEN İTİBAREN YOĞUN BİR İLGİ İLE KARŞILAŞIYORUZ HEM AİLEMİZE HEM BAYİLİĞİNİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ DEUTZ MARKASINA OLAN GÜVEN BİZLERİ GURURLANDIRIYOR.

 

7/24 VERMİŞ OLDUĞUMUZ SERVİS AĞIMIZ İLE HER AN ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ. BU ARADA TRAKTÖR BAYİLİĞİMİZİN YANINDA ULUSAL BAZDA ÜLKEMİZİN LİDER FİRMALARININDA  ZİRAİ EKİPMAN BAYİLİĞİNİ YAPIYORUZ.

 

KASTAMONU ÇİFTÇİMİZ BİZİ BİLİYOR BİZDE ONLARI TANIYORUZ HEDEFİMİZ ÇİFTÇİMİZİ YENİ TEKNOLOJİLER İLE TANIŞTIRMAK BİZ KASTAMONU ÇİFTÇİSİ İÇİN ARAŞTIRIP EN İYİSİNİ KASTAMONUYA GETİRİYORUZ.

 

 

Çiftçilerin bu yıl verimli ve bereketli bir yıl geçirdiklerini ifade eden MAHMUTOĞLU, "Yağışlar ve rekolte genel anlamda iyiydi. Emtia ve gıda fiyatları da iyiydi. Çiftçilerimiz bu yıl güzel, verimli ve bereketli bir yıl geçiriyorlar. Çiftçilerimiz güzel, verimli ve bereketli bir yıl geçirince bu bize de yansıyor. Bu yılki hedefimiz firma olarak Karadeniz de birinci olmak" diye konuştu.

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: KARADENİZ'DE, BİRİNCİ, OLACAĞIZ, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı