Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 16:07
 
HÜSEYİN ACAR ALAÇAM'DA
HÜSEYİN ACAR ALAÇAM'DA
SİYASET Haberi
HÜSEYİN ACAR ALAÇAM'DA

İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Hüseyin ACAR, ziyaretlerinde hız kesmiyor..


Bugün Alaçam İyi Parti Teşkilatını ziyaret eden ACAR, partililer ile bir araya geldi ve şunları söyledi :

 


" İyi Parti olarak Samsun'un , ilçelerinin  ve ülkenin sorunlarını yakından takip ediyoruz..Ve çözümü için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız.. “çok zor şartlar altında seçimlere gidiyoruz. Bunun bilincindeyiz. Ancak başta Genel Başkanımız Meral Akşener, Genel Merkezimiz olmak üzere tüm il ve ilçelerde ki teşkilatlarımız büyük bir özveri içerisinde çalışıyoruz. Amacımız Türkiye’nin ve bölgemizin  içinde bulunduğu sorunları çözüme kavuşturmak ve milletimizin sesine kulak vermek.

 


Ülkemizin çok kritik günlerden geçiyoruz. Bu dönemde sorumluluğumuzu biliyoruz. Elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk. Bu bakımdan, ülkemiz için tüm gücümüzle çalışacağız. Partimizi iktidara taşımaya ve Genel Başkanımız Meral Akşener'i ise Cumhurbaşkanı yapmaya çıktığımız gönül yolunu, milletvekili aday adaylığı ile de yürümeye devam edeceğim." dedi.

 

Alaçam teşkilatı da İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Hüseyin ACAR ‘ ın ziyaretlerinden memnun kaldıklarını Samsun’ a Alanda hakim halkın içinde olan birikimli siyasetçilerin fayda getireceğini ve partimizin oylarını yukarı taşıyacağını söyleyerek İYİ Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Hüseyin ACAR ‘ın ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

ACAR konuşmalarına ;

 

"Seçimlerin ülkemize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyor; birlik ve beraberliğimizin daim olmasını Allah'tan niyaz ediyorum''. diyerek son verdi.

 

ZİYARETTEN KARELER 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: HÜSEYİN, ACAR, ALAÇAM'DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı