Haber Detayı
19 Aralık 2018 - Çarşamba 17:38
 
FATİH YUMAK ÖĞRENCİ EVLERİNİ ZİYARET ETTİ
FATİH YUMAK ÖĞRENCİ EVLERİNİ ZİYARET ETTİ
BAYBURT Haberi
FATİH YUMAK ÖĞRENCİ EVLERİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Bayburt Belediye Başkan Adayı Fatih YUMAK, seçim çalışmaları kapsamında, Bayburt Ak Parti Gençlik Kolları teşkilatı ile birlikte Bayburt Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilerin evlerine ziyaretlerde bulundu.

 

Öğrencilerle sohbet eden YUMAK, daha sonra birlikte yemek yiyerek öğrencilerin sorunlarını dinledi.

 

Yemek pişirmede öğrencilere yardım eden AK Parti Bayburt Belediye Başkan Adayı Fatih YUMAK, öğrencilik dönemlerini hatırladığını ifade etti.

 

 

Öğrencilik yıllarından kalan hatıraları da, gençlerle paylaşan Fatih YUMAK’ a öğrencilerin ilgisi hayli büyüktü.

 

Bayburt Ak parti Gençlik Kolları Teşkilatı ile öğrenci evlerini ziyaret eden AK Parti Bayburt Belediye Başkan Adayı Fatih YUMAK, Bayburt Belediyesi ile ilgili proje ve hizmetlerinden de bahsederek gençleri bilgilendirdi.

 

 

Bayburt’un gelecek vizyonunun şekillenmesinde gençlere büyük bir görev düştüğünü ifade eden AK Parti Bayburt Belediye Başkan Adayı Fatih YUMAK,

 

“ Yatırım ve Projelerin geliştirilmesinde genç nüfusun beklentilerinin karşılanması çok önemlidir. Bu anlamda Bayburt Belediyesi’nde hizmete başladığımızda bu konuya daha da önem vereceğiz. Hizmetlerimizin gençlere ve onların isteklerine hitap etmesi için çalışacağız. Karşılıklı iletişim ve etkileşim sayesinde işlerimiz hem daha hızlı hem de daha verimli sonuçlar getirecektir. “ ifadelerini kullandı.

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: FATİH, YUMAK, ÖĞRENCİ, EVLERİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı