Haber Detayı
26 Aralık 2018 - Çarşamba 18:41 Bu haber 1806 kez okundu
 
BAFRA VETERANLAR BAFRA’MIZIN GURURUDUR
BAFRA VETERANLAR BAFRA’MIZIN GURURUDUR
SPOR Haberi
BAFRA VETERANLAR BAFRA’MIZIN GURURUDUR

TMVFL Orta Karadeniz Grubu Takımlarından Bafra Veteranlar Futbol Takımı Başkanı Kenan EKBUL, 2018-2019 sezonunda Bafra Veteranlar Takımını Türkiye şampiyonasına taşımak için mücadele ettiklerini belirtti.

Bafra Veteranlar, grubunda OrduSpor ile 10 puanla 1. Ve 2. Ligte Liderliği paylaşıyor.

Takımlarını daha da güçlendirdiklerini ifade eden Bafra Veteranlar Futbol Takımı Başkanı Kenan EKBUL, açıklamalarına şöyle devam etti.

“ Bafra Veteranlar, futbol ve Bafra’mız adına marka değeri taşıyor. 40 yaş üstü 45 arkadaşımız ve lisanssız katılım bekleyen 15 arkadaşımızla beraber idmanlarımıza ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bafra Veteranlar olarak bu başarımızın arkasında, yer alan başta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zihni ŞAHİN’ e ve tüm destek veren gönül veren dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

Bafra’da futbol maalesef istenilen düzeyde ve başarıda değil. Bunu biliyoruz. Bafra’da futbolun tekrar eski güzel günlerine dönebilmesi ve aynı tempoda yaşanabilmesi için Bafralılar olarak harekete geçtik.

Ortak Kulüpler çalışması, ve diğer kulüplerin Başkanları ile iletişim halindeyiz. Birlikte ortak çalışmalar yapıyoruz.

Birlik ve beraberliğimiz Bafra’da futbolu en iyi yere taşıyacaktır. Bafra Veteranlar bunun en büyük ve de en güzel örneğidir.

Yeni sezonda da aynı öz veri ve gayretle Bafra Veteranlar Takımımızla başarıdan başarıya koşacağız… “ ifadelerini kullandı.

Geçen sezonda Antalya’da finallere kaldığını da belirten, Bafra Veteranlar Futbol Takımı Başkanı Kenan EKBUL, Karadeniz Haber aracılığı ile de TMVFL Başkanı Kenan GÜRSU beye de teşekkürlerini ilettiğini ifade etti.

 

 

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: BAFRA, VETERANLAR, BAFRA’MIZIN, GURURUDUR,
Yorumlar
Haber Yazılımı