Haber Detayı
07 Eylül 2018 - Cuma 08:39
 
Bafra Hacınabispor’da yeni dönem
Bafra Hacınabispor’da yeni dönem
SPOR Haberi
Bafra Hacınabispor’da yeni dönem

1988 yılından bu yana Haşim Salur’un başkanlık yaptığı Hacınabispor’da gelenek bozuldu. Düzenlenen kongrede yeni başkan İlker Fatih Kural oldu.

 

Bafra Hacınabispor’un yeni başkanı İlker Fatih Kural oldu. Böylelikle, 1988 yılından bu yana Haşim Salur’un başkanlık yaptığı Hacınabispor’da yeni bir dönem başladı.

 

GENÇLERE SPORU SEVDİRECEĞİZ

 

Emeği geçen herkese teşekkür eden Bafra Hacınabispor Kulübü 2. Başkanı Emrah Kural, “Değerli sporseverlerimiz 1988 yıldan bu zamana kadar Baframızda hizmet veren Hacınabispor Kulübümüz’de yeni bir yönetimle yeni bir dönem başlattık. Bu güne kadar Hacınabispor Kulübü Başkanı Haşim Salur başta olmak üzere emeği geçen herkese cani gönülden teşekkür ederiz. 

 

 

Değerli futbol severler, bizler kurduğumuz yeni yönetimle Bafra’daki sporun yeni yüzü olmaya değil, futbolun ve sporcunun hak ettiği yere gelmesi için bir mücadeleye girdik. Uyuşturucu yaşının 13’e düştüğü bir Türkiye’de, bacasız fabrika kurmak için bu yolla çıktık. Gençlerimize spor sevgisini, ahlakını vermek için bu görevi üslendik” dedi.

 

HEDEF BÜYÜK

Hedeflerinin 2. Lig olduğunu kaydeden Kural, “Hacınabispor olarak borçsuz bir kulübüz,  Ciddi bir mali bütçe ile takımımızı hak ettiği yere getirmek hedefimiz olacaktır. Bu hedef Bal ligi değil, 3. lig değil en az 2.lig olmalıdır. Bizler inanıp çıktığımız bu meşakkatli yolda, siz değerli sporseverlerin desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

Hacınabispor`un Yönetim Kurulu ise şu şekilde oluştu; 

İlker Fatih Kural (BAŞKAN)
Emrah Kural (2. BAŞKAN)
Fatih Küçükkaraca (BAŞKAN YARDIMCISI)
Raif Ceylan  (GENEL SEKRETER)
Mutlu Genç (FUTBOL ŞÜBE SORUMLUSU)
Görkem Tan (MALİ İŞLER SORUMLUSU)         
Kadir Kutlu  (ALT YAPI SORUMLUSU)
Aydın Anaç (MÜHASSİP ÜYE)
Murat Atalardin (FEDERASYON SORUMLUSU)
Erkan Türkyılmaz (YÖNETİM KURULU ÜYESİ)
Erkan Gülbaş (YÖNETİM KURULU ÜYESİ)

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: Bafra, Hacınabispor’da, yeni, dönem, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı