Haber Detayı
03 Eylül 2019 - Salı 22:54
 
ANNE VE KIZINI ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER!
ANNE VE KIZINI ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER!
SAMSUN Haberi
ANNE VE KIZINI ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER!

Samsun’un Bafra ilçesi, Şahinkaya köyünde anne ve kızını öldüresiye dövdüler.

Olay bugün sabah saatlerinde Bafra’nın Şahinkaya köyünde meydana geldi.

 

 

İddiaya göre, Dursun Y. , Mustafa Y. Ve babaları Hasan Y. Aynı köyde yaşayan akrabaları Hacı Bayram Y. Eşi Meryem Y. Ve 15 yaşındaki kızları Ceren Y. Nin, önlerini keserek, balta ve sopalarla öldüresiye dövdüler.

Bafra’nın Şahinkaya köyünde meydana gelen olayda edinilen bilgilere göre, traktörle tarladan dönen Hacı Bayram Y. , eşi Meryem Y. Ve kızları Ceren Y. Nin önlerini silahla ve tüfeklerle kesen ve baltalarla acımasızca öldüresiye vuran Dursun Y. Kardeşi Mustafa Y. Ve babaları Hasan Y.  serbest bırakıldılar.

 

 

Kafasında yarıklar, kolunda kırıklar ve dikişler olan, vücutlarında balta ve sopa darp izleri bulunan mağdur aile olay sonrası Bafra Devlet Hastanesi Acil servisine ambulansla getirildi.

Edinilen bilgilere göre, Anneye ve kızına acımasızca şiddet uygulayan ve bu şiddeti görüp savunmaya çalışırken aile büyüğü olan Hacı Bayram Y.’yi de darp eden, sırtına baltayla vuran, ve sopayla kolunda çatlaklar oluşturan, gözü dönmüş aile Dursun, Mustafa ve babaları Hasan Y. Verdikleri ifade sonrası serbest bırakıldılar.

 

 

Mağdur aile, kendilerini acımasızca darp eden kişilerden şikayetçi olarak, Bafra Kolay Jandarma Karakoluna ifade vermeye gittiler.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: ANNE, VE, KIZINI, ÖLDÜRESİYE, DÖVDÜLER!,
Yorumlar
Haber Yazılımı