Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 17:24 Bu haber 605 kez okundu
 
AMERİKA NE YAPIYOR BİZ NE YAPIYORUZ
Yıllarca bize silah sattı. Topraklarımızda üsler kurdu. Öğrencilerimizi aldı. Bizi yönetenlerin bazılarını kendisi özellikle eğitti. (Amerika’ya karşı çıkan Ecevit’ten başlarsak saymakla bitmez.) Eğitim sistemimize müdahalelerde bulundu. Bize tahakküm eden ‘vali’ gibi büyükelçiler gönderdi. Çoğu zaman iç işlerimize alenen müdahale etmekten geri kalmadı. Bazı kanunlarımızı alenen istemediğini ve ya istediğini dünyaya bildirdi.
GÜNDEM Haberi
AMERİKA NE YAPIYOR BİZ NE YAPIYORUZ

  Bazen süt tozuyla bazen de gönderdiği oyunlarla bizi zehirlemeyi kendine görev bildi. 
  İçimizde dernek- vakıf- teşkilat çalışması yapan birçok kuruma maddi destek sağladı-sağlıyor. (en son ibnelerin derneğine verdiği desteği bizzat iç işleri bakanımız açıkladı.) (Not: ‘ibne’ ibaresi için okurlarımız kızmasınlar bunlara başka bir isim verip de şirin göstermek bana biraz tuhaf geliyor ne diyelim ‘ibneye’ ibneden başka isim bulamadım.)
Parasını verdiğimiz silahları bize teslim etmedi. 
Sen yapma ben yapıp sana veririm diye bir model üretip bizi potansiyel tüketici konumuna soktu. 
 Nerde illegal bir faaliyet varsa hemen orada insan haklarından bahsetmeye başladı fakat nerde bir insanın hakkı yense orada kendini göstermekten geri kalmadı. 
Kendi çocuklarına ülkemizde darbe yaptırmaktan veya yaptırmaya çalışmaktan bıkmadı. 
  Para oyunlarıyla bizi yıllarca sömürdü. 
 Bize darbe yapıp silahı alnımıza dayayanı ülkesinin en güzel köşesinde beslemeye devam etti. 
  En mükemmel ajanlarını ülkemize gönderip elçi yaptı ve açtıkları okullar sayesinde yıllarca içimizde bize düşman yetiştirdi. 
Çevremizde ne kadar terör unsuru varsa hepsini yıllarca besledi- besliyor. 
Tarzancayı bize dayatmak için elinden gelen her şeyi yapıyor ve bizim kendini ‘tarzan’ zannedenlerimiz de ona ‘Ceyn’ olmaktan başka bir şey yapamıyor. 
Eline aldığı kamerayla Vietnam’ın kana bulanmasını, Afganistan’ın işgalini, Ortadoğu’nun ve dünyadaki diğer İslam ülkelerinin işgal edilmesini bize şirin gösteriyor… 

  Daha neler yapmıyor ki?
  Biz ne yapıyoruz? 
  Okulun girişine: WELCOME SCHOOL, merdivenlerine TARZANCA, ana sınıflarındaki halılara TARZANCA kelimeler koyuyor, çocuklarımıza yine Tarzanca videolar izletmekten zevk alıyoruz. Bunu da büyük bir halt etmiş gibi savunuyoruz.  
Türk’ün Türk’ten başka dostu yok dediğinde ise insanları ‘kafatasçı, ırkçı, yamyam’ olarak niteleyen başı kavuklu, kalbi haçlı olanları da baş tacı etmekten bıkmıyoruz. Eğer bu dünyada ırkçı ve kan emici aranıyorsa önce küstah İngiliz’e, ardından Siyonist’e ve onların maşası Amerika’ya bakmak yeterli olacaktır. 
Artık şunu anlayalım ki; TÜRK’ÜN TÜRK’TEN BAŞKA DOSTU YOK! 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AMERİKA, NE, YAPIYOR, BİZ, NE, YAPIYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı