Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 00:02
 
AK PARTİDE BÜYÜK TEMİZLİK BAŞLIYOR MU?
FATİH KAPLAN YAZDI...
GÜNDEM Haberi
AK PARTİDE BÜYÜK TEMİZLİK BAŞLIYOR MU?

  İstanbul Büyük şehir belediye başkanlığı seçimlerinden sonra siyaset kulisleri hareketlenmeye başladı. Kulislerde de 23 Haziran seçimlerinin siyasetin 15 Temmuz’u olduğu ve olacağı tahmini yapılıyor. İktidar bu siyasi tabloya karşı nasıl tavır alacak?

 

AK PARTİ

 Son büyükşehir belediye başkanlığı ve yerel seçimler sonrasında bazı belediyeleri kaybetmesinde önemli etkenlerden biri de kendi içinden çıkan ve ‘hain’ diye tarif edilen kesimlerdi. Hatta seçimlerin hemen ertesinde bu tayfa(lar) kendilerinin sözünün dinlenmediği için işin bu boyutlara ulaştığı ve gelinen noktada kendilerinin bir nevi ‘ceza’ kestiklerini söylüyor, partilerine de yeni oluşturulacak olan siyasi zeminlere kayabilecekleri mesajı gönderiyorlardı. Partilerini de hedef tahtasına oturtup partinin çizgisinden saptığını, yolda bulunanlarla yola çıkılanların değiştirildiğini, partinin bazı adaletsiz ve adam kayırmacı işler yaptığı... gibi bir çok suçlamada bulunuyorlardı.

 

  Fakat gözden kaçırdıkları veya söylemedikleri bir detay var ki bu da herkesin malumudur ki, eğer tüm bu işler olduysa ve yapıldıysa. Şimdiye kadar bu partinin gölgesine sığınıp tüm adaletsiz işleri millete reva gören, usulsüzlük yapan, ilk gün uhrevi söylemlerle milletin gönlüne girip son dönemlerde dünyevi işlerden başka işlerle uğraşmayanlar partileriyle milletin arasını açanlardır. İmamla gezip, papazla yatağa giren bu münafıklar için yalan söylemek sakız çiğnemek gibidir.

 

  Oysa ki, millet ilk kurulduğu günden bugüne bu partiye destek verdi ve veriyor da! Fakat partinin ve milletin arasındaki MÜNAFIKLAR kendi çıkarları için var oldukları günden bugüne kadar tüm imkânları kullanıp tüm dünyalıklarını elde etmiş kesimlerdir.

 

  Ve milletin son seçimlerde mesajı nettir!

 

   “Bu kan emicilerden kurtulun. Bizi de kurtarın. Biz sizi ilk günkü gibi aynı aşkla seviyoruz. Fakat küçük de olsa bir ders vermek istedik ki, bu kan emiciler artık gölgenizde barınmasın!”

 

  Çağrımızdır:

   Size ve millete diz çöktürmeye çalışanları temizleyin. Hatta bu bezirgânları onların kast etmeye çalıştığı adamlarınızla temizleyin ki, onları onlardan daha iyi tanıyan hiç kimse olamaz. İşte onlar da millete kesilmeye çalışılan bu faturanın hesabını onlara sorsunlar!

 

  Siyaset haine acımaya gelmez… hainin hakkından mahkum edilmeye çalışan gelir.

 

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: AK, PARTİDE, BÜYÜK, TEMİZLİK, BAŞLIYOR, MU?,
Yorumlar
Haber Yazılımı