Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 11:56
 
15 TEMMUZ’DA BAYRAĞIMIZA BU YAPILIR MI?
Fatih KAPLAN yazdı...
GÜNDEM Haberi
15 TEMMUZ’DA BAYRAĞIMIZA BU YAPILIR MI?

Türkiye, bizim bayraklarımız bakın ne halde:

 

  “Erbaa ilçe stadyumu bayrakları (bembeyaz olmuş bayrak), Yavuz Sultan Selim Okulu( çamaşır suyuna yatırılmış gibi bembeyaz olmuş solmuş bayrak.) Şehrin tam ortasında Hakimiyet-i Milliye ortaokulu önünde bulunan Türk devletlerini temsil eden tüm bayraklarımızla beraber en baştaki Devletimizin bayrağı. Batıkent Sitesi Camisi bayrağı ( solmuş bayraklıktan çıkmış...) Erbaa Rehberlik ve Araştırma Merkezi (bayrağımız bayrak olmaktan çıkmış.) Erbaa Kamile Asım Uslu Aile Sağlığı Merkezi (Bayrağımız tamamen renk değiştirmiştir.) Erbaa Diş Hastanesi ve Eski Devlet hastanesinde terkedilmiş binasıyla beraber oraya terk edilmiş (rengi kaçmış bembeyaz olmuş.) bayraklarımız…

 

  Örneğini çoğaltabileceğimiz bu bayraklarımıza maalesef belki de, daha birçok resmi kurumun önünde rastlayabilirsiniz. Yeter ki göndere çekilmiş bayraklara göz atın.

 

   Bugünden itibaren sizlerde bulunduğunuz yerlerde gönderlere bir göz atın bu iş sadece bizim buralarda mı var, yoksa tüm Türkiye’de bu ruhsuzluk var mı?   

 

  Bayraklarımızı bu halde bırakanlara şimdi soruyoruz:

 

  Bayraklarımızı bu hale getirmek için özel çaba mı sarf ediyorsunuz?

 

  Bu bayrak sizin namusunuz değil mi? Veya sizde namus kavramı nasıl şekilleniyor?

 

  Sizin bu yaptığınızı Fetöcüler de yapıyordu? Siz ne yaptığınızın farkında mısınız?

 

   Devletin namusuna göz diken terör örgütleri de bayrağımızı bu hale getirmek için çaba sarf etmiyor mu? Aynı amaca hizmet ettiğinizi düşünmüyor musunuz?

 

    Devletimizin en başından en küçük mülki amirlerine kadar herkes bugün, “15 Temmuz var olma mücadelesini” bayram olarak kutlarken. İki yıl önce milletimiz bayrağımız bu hale gelmesin diye şehit olurken sizler bugün ne yapıyorsunuz?  

 

       Devlete meydan okuyor, Türk Milletinden intikam mı alıyorsunuz? Sizler bu cesareti nereden alıyorsunuz?

 

 Boynunuza bayrak sarıp, 15 Temmuz’da yürüyüş ve gösterilere katılırken kapınızdaki bayraklara dikkat etmemeniz ‘Münafıklık’ değil midir..?

 

   Cumhurbaşkanımız, İçişleri bakanımız, Valimiz, Kaymakamımız gecesini gündüzüne katarken bir de sizi sürekli denetlemek zorunda mıdır?

 

  Şehitlerimizin kanından rengini alan bayrağımız, bu duruma gelene kadar kafamızı kaldırıp bakmadığımız için tüm şehitlerimizden özür diliyoruz.

 

  Ey Türkiye! İşte bizim durumumuz böyle sen nasılsın?

 

Kaynak: (KH) - KaradenizHaber Editör: Karadeniz Haber
Etiketler: 15, TEMMUZ’DA, BAYRAĞIMIZA, BU, YAPILIR, MI?,
Yorumlar
Haber Yazılımı